POZYCJONOWANIE - Stronka.com.pl

STRONY WWW
STRONY WWW
STRONY WWW
Przejdź do treści

POZYCJONOWANIE

SEO

SEO czy Pozycjonowanie dla wielu osób jest więdzą tajemną.

Nie mamy cierpliwości i często oczekujemy szybkiej reakcji wyszukiwarek na Naszą stronę. To może nas pchnąć w ręce osób które parają się sprzedażą linków. Niestety są to zazwyczaj linki niskiej jakości a podobne praktyki znane są np. Googlowi który blokuje tak linkowaną stronę. Efekt wtedy jest odwrotny do zamierzonego.

Można też szybko zapukić potrzebne linki na aukcjach internetowych, - niestety. Brakuje informacji że linki te są po jakimś czasie usuwane i po paru miesiącach jesteśmy w punkcie wyjścia. W efekcie nie uzyskujemy oczekiwanego wzrostu w wyszukiwarce, a wręcz spadek strony w wyszukiwarce na niższe pozycje.

Wiele firm oferuje pozycjonownie czy też SEO nie do końca mówiąc co tak naprawdę sprzedają. Są to oczywiście kampanie.
Pozycjonowanie kończy się tak naprawdę zaraz jak kończą się środki na wykupionych kampaniach.

Prawda jest taka że aby strona długo i dobrze utrzymała się na wysokich pozcyjach w wyszukiwarkach, należy przystosować stronę aby roboty wyszukiwarek nie miały problemów w jej indeksacją. Składa się na to wiele czynników i zabiegów, dlatego jeżeli firma oferuje pozycjonowanie nie mając dostępu do kodu strony można mieć obawy co do ich umiejętności, albo najprościej rzecz ujmując uczciwych intencji.

Dopracowana strona do wyszukiwarek wymaga więcej wysiłku i pracy. Stąd przez wiele firm oferta pozycjonowania jest traktowana zupełnie osobno.
Dobrze jeżeli wykonuje to ta sama firma która wykonuje stronę ponieważ ma wszystkie potrzebne mechanizmy i materiały.

Ostatnia rada nigdy, ale to nigdy, nie kopiujemy treści z innych stron. Obecnie wyszukiwarki to wyłaują nie chcą indeksować stron z skopiowaną treścia z innej strony.

Lepiej w tym wypadku stworzyć własną oryginalą wersje tekstową strony niż dopuszczać się nieindeksowalnego plagiatu. Albo wynająć copywritera do stworzenia oryginalnej treści do strony.


Co zrobić po kolei:

Firmę (stronę) zarejestrować:

Facebook założyć Front Page i zbierać wokół niej społeczność.
(Dbać o potencjalnych klientów dodawać sensowne posty, zdjęcia odpowiadać na zapytania, brać udział w wymianie informacji.)

Bing.com  Rejestracja strony i kampania Bing Ads Bing.com

Założyć stronę w Biznes w Google.com https://www.google.pl/intl/pl/business/

e-mail: admin@stronka.com.pl
e-mail:biuro@goldenmayer.pl
Szymon Mayer
tel. 503129776
ul. Orłowicza 23
58-309 Wałbrzych
Szukaj na stronie
Wróć do spisu treści